Підписатися на розсилку:
Наш вибір для Вас
Іслам забороняє бити жінок
Жінка під покровом ісламу
Послання Ісламу
Ісламський погляд на секс
Мухаммад – Посланець Аллаха
нещодавно додані ( українська )
Статті
( українська )
2014-10-21
Стаття, перекладена українською мовою, говорить про суфізм і доктрини суфізму, які суперечать мусульманській релігійній формі та суті. Іслам забороняє звертатись із проханнями до мертвих, або повертатись обличчям до могил під час молитов, або привносити до релігії щось нове, яке підносить статус захисників Бога або Його рабів. Забороняється віра у будь-які картини чи статуї, прийняття між собою і Богом посередника та віра в існування тих, хто знає невидимі сторони Бога. Не дозволяються муки та тортури над своїм тілом, як чинять шиїти і суфії. Не можна поклонятися Богу із музикою і танцями, або носити плаття певного кольору (суфії носять зелений) ... і т.д. Усе вищенаведене не стосується ісламу. Це лише людська примха, заборонена Богом. Ми просимо Бога направити наші серця на виправлення, а не на вигадування нового у релігії.
Книги
( українська )
2014-10-21
Книга, перекладена українською мовою, є однією із найкращих книг, що допомагають дослідникам істинної релігії Всемогутнього Бога. Автор писав, ґрунтуючись на реальній історії юного хлопця. Його батько був християнином і священиком, який прагнув проповідувати людям. Але у юнака завжди існував внутрішній конфлікт між знаннями отриманими від батька та сумнівами в пізнанні християнства і важливості пошуку істинної релігії. Історія його подорожі від сумнівів до впевненості - захоплююча і приємна, і, можливо, вона є причиною керівництва Бога, який захотів вести його.
Книги
( українська )
2014-08-24
Початок і кінець
Книги
( українська )
2014-07-14
Що кожен мусульманин повинен знати про очищення
Книги
( українська )
2014-07-14
Кожне релігійне нововведення - метод омани
Книги
( українська )
2014-07-14
Шлях щастя
Книги
( українська )
2014-06-24
Як стати Мусульманином
Книги
( українська )
2014-03-30
Іслам забороняє бити жінок
Книги
( українська )
2014-02-23
Книга, перекладена українською мовою, описує характерні гідні якості релігії Аллаха, роз’яснюючи, чому цю релігію приймають сотні людей щодня. Ця книга запрошує дорогого читача до пізнання Аллаха - Істинного Творця - по-справжньому, а також до пізнання Його істинної релігії і мудрого законодавства.
Книги
( українська )
2014-02-01
Ісламський романтизм
Go to the Top